ДНЗ “Здолбунівське вище професійне училище залізничного транспорту”

Заклади ПТО інформують

Ленчук Іван, голова Ради учнівського самоврядування Державного навчального закладу «Здолбунівське вище професійне училище залізничного транспорту»:

Пройшла половина навчального року і вже можна підводити деякі підсумки роботи. Рада учнівського самоврядування приймала участь у організації:

– звітно-виборного засідання Ради учнівського самоврядування;

– нічної екскурсії Здолбуновом;

– свята квітів «Барви осені»;

– конкурсу «У пошуках зірок»;

– огляду-конкурсу на краще облаштування учнівської кімнати в училищі;

– Дня фізичної культури і спорту;

– урочистого концерту, присвяченого Дню працівників освіти;

– акції «Всеукраїнська хвиля доброти» (до Міжнародного дня людей похилого віку);

– урочистого святкового концерту «Нам 140! Ми досвідчені та сучасні!»;

– виставки-конкурсу робіт юних фотоаматорів «Моя Україно»;

– футбольного турніру пам’яті Петра Гродського;

– «Кулінарних перегонів» у гуртожитку;

– тижня залізничних професій, в рамках якого були проведено ряд заходів: вікторина «Перший мільйон»; конкурс «Кращий за професією», фотоконкурс «Моя залізнична професія», конкурс презентацій з предметів залізничних дисциплін тощо;

– тижня практичних семінарів «Швидко, смачно, корисно» у гуртожитку;

– Дня української писемності та мови;

– виховного заходу «Культура поведінки. Привітання і знайомства. Як поводити себе у гостях?»;

– конкурсно -розважальної  гри «Битва поколінь», де змагалися викладачі проти учнів;

– тижня математичних наук, в рамках якого були проведені такі заходи: «На перехресті трьох наук», «Двобій двох титанів» тощо;

– проведенні «Андріївських вечорниць» – цікавого, різнобарвного свята, яке шанує наші українські традиції.

Кожного року в нас традиційно проводиться місячник з Охорони праці під керівництвом Бойко Лідії Григорівни. Упродовж місячника було проведено ряд різноманітних заходів: конкурс «Увага! Електричний струм», вікторина-змагання «Будь обережним з вогнем», конкурс «Я кращий, краща», філософський стіл з теми «Філософія життя. Шкідливим звичкам скажемо – НІ!»,  КВК з охорони праці, де Рада учнівського самоврядування допомагала у проведенні заходів та приймала активну участь.

Під час семестру учні навчального закладу брали участь у наступних конкурсах та заходах області:

– участь в обласному етапі конкурсу «Поліські пересмішники»;

– обласному фестивалі-конкурсі патріотичної пісні «Поліська Січ»;

– у конкурсі фоторобіт «Моя Україно!» взяли перші місця – в номінації «Жанрове фото» та в номінації «Архітектура», друге – в номінації «Експериментальне фото», ІІІ місця – в номінації «Натюрморт» та в номінації  «Флора і фауна».

– гурт колядників «Різдвяні передзвони» визнали переможцем в обласному етнофестивалі «Вифлеємська зірка».

З метою поширення та розповсюдження серед учнівської молоді інформації з питань європейської інтеграції, у нас діє євроклуб, яким керує Нижник Олеся Володимирівна. Наш євроклуб приймав участь в обласному конкурсі робіт на тему «Досконалості немає меж» та отримав подяку.

На належному рівні велася робота і в гуртожитку, яким забезпечені усі бажаючі учні. У жовтні проводився конкурс на краще облаштування учнівської кімнати, було визначено і нагороджено кращі кімнати на поверхах.

У складний для нашої країни час в нашому закладі постійно проводяться  заходи щодо вдосконалення роботи з патріотичного виховання учнів та сприяння зростанню підростаючого покоління справжніми патріотами своєї держави. Одним із підтверджень небайдужості молоді до долі своєї Батьківщини є участь в акціях і заходах, що проводяться з метою моральної та матеріальної підтримки української армії. Щоб підняти бойовий дух наших захисників напередодні свят, Рада учнівського самоврядування ініціювала проведення акції «Напиши лист солдату», «Сильні духом», де збирали кошти на придбання безпілотника та теплого одягу. Ці кошти передали місцевим волонтерам.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *