ДПТНЗ “Соснівський професійний ліцей” інформує

Заклади ПТО інформують

 

 

 

 

Кравчук Вікторія Ярославівна, заступник голови ради учнівського самоврядування Державного професійно-технічного навчального закладу “Соснівський професійний ліцей”:

2017 рік був цікавим, насиченим, пізнавальним. Це рік нових знайомств, досягнень, знань.

Перша навчальна лінійка, перший урок «Україна – європейська країна» націлили нас на нове креативне мислення, перегляд своїх поглядів, мрій. Впродовж року ми були активними учасниками художньої самодіяльності, спортивних змагань, флеш – мобів, естафет, конкурсів. За цей час ми змужніли, стали мудрішими та дорослішими.

Найбільше запам’яталися краєзнавчі екскурсії «Стежками Надслучанської Швейцарії», поїздка у музей Бульби-Боровця у селі Бистричі, спортивна естафета до Дня фізкультури і спорту, військово-спортивне свято «Козацькі забави», спортивні змагання на першість з волейболу, футболу, баскетболу.

Закарбувалися у пам’яті тематичні вечори до Дня Памяті та примирення і перемоги у Другій світовій війні, рідної мови, Шевченківські читання, вшанування Героїв Небесної Сотні, акції «Запали свічку пам’яті», волонтерський рух на підтримку воїнів АТО.

Із сумом і щемом у серці у листопаді відбулося відкриття меморіальної дошки  випускнику нашого навчального закладу, загиблому на Сході України, Саюку Миколі.

Пізнавальними залишилися у пам’яті вечори-зустрічі, які організовувалися у бібліотеці ліцею: зустрічі із воїнами АТО, священиками, підприємцями, успішними людьми, поетами, письменниками Рівненщини. А завершився рік колядками, щедрівками, етнофестивалем «Віфлеємська Зірка».

Цей рік приніс багато перемог: ІІ місце у конкурсі  стрілецької пісні, ІІ місце у конкурсі «Поліські пересмішники». Наш учень, заступник голови РУС, Бондар Михайло, став переможцем конкурсу «Гумор і сміх об’єднує всіх», який відбувся 1 квітня у м. Львів. Саме Михайло за отримане І місце став стипендіатом Рівненської обласної ради. А 5 учнів випускних груп отримали по одній тисячі гривень «Стипендії для розумників», яку започаткувала депутат обласної ради Ксенія Сергіївна Павловська.

Від 2018 року ми очікуємо ще більше перемог і радісних несподіванок.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *