Радивилівський профліцей інформує

Заклади ПТО інформують

Кот Наталія Юріївна, голова Ради учнівського самоврядування Радивилівського професійного ліцею:
Рада учнівського самоврядування Радивилівського професійного ліцею є діючим органом, який бере активну участь в громадського та суспільному житті ліцею та міста в цілому згідно статуту та плану роботи на 2017 – 2018 навчальний рік. Активна та цілеспрямована учнівська молодь нашого закладу освіти організовує та реалізує проекти, спрямовані на досягнення молоддю значних успіхів у навчанні, вихованні в учнів високих моральних цінностей та засад. А саме: патріотичного виховання, ціннісного ставлення не тільки до себе як особистості, а й до суспільства в цілому. Адже освічена та розвинена особистість є запорукою успіху цілої держави.
Рада учнівського самоврядування Радивилівського професійного ліцею співпрацює з соціально – психологічною службою ліцею, адміністрацією та різними громадськими та соціальними організаціями.
Саме завдяки такій співпраці було здійснено ряд заходів у 2017 році: організація урочистого проведення Дня знань, Дня працівника освіти, Дня вшанування пам’яті жертв голодомору 1932 – 1933 років, виставки фоторобіт на тему «Моя Україно», ряду тематичних заходів, спрямованих на популяризацію здорового способу життя серед учнівської молоді, спортивних змагань. Вже стало доброю традицією проводити благодійні акції до дня Святого Миколая та дня захисту дітей. Цьогоріч було започатковано благодійну акцію до дня осіб з інвалідністю. Перед новорічними святами відбувалася акція «Подаруй іграшку лісовій красуні». Так, як у нашому закладі освіти навчаються діти з числа дітей-сиріт, члени Ради учнівського самоврядування допомагають їм успішно самореалізуватися та адаптуватися в суспільстві.
Важливим аспектом у діяльності Ради учнівського самоврядування є участь у предметних тижнях та декадах. Наприклад у «Тижні права», «Тижні англійської мови», «Тижні природничих дисциплін», «Тижні боротьби зі СНІДом», «Тижні української мови та писемності», «Тижні боротьби зі шкідливими звичками».
Цьогоріч було започатковано проведення Дня посмішки. Учнівський актив організував до цього дня тематичну фотозону та виховну годину.
Постійно запрошуються лікарі, працівники правоохоронних органів, юристи, спеціалісти служби у справах сім»ї, дітей та молоді. Спільно з ними проводяться виховні години, лекції, бесіди, круглі столи, конференції та інші заходи.
Крім того майже до кожної події, яка відбувається у ліцеї проводяться виставки стіннівок та нагороджуються групи – автори найкращих із них.
Разом із психологічною службою проводиться ряд відео лекторіїв: «Стоп торгівлі людьми», «Станція призначення життя», «Життя без шкідливих звичок», «Толерантність та нетерпимість», «Давай спілкуватися правильно» та інші.
Рада учнівського самоврядування співпрацює з активом гуртожитку. Допомагає в облаштуванні кімнат, конкурсі на кращу кімнату, конкурсі на найбільш озеленену кімнату.
Щорічно відбувається конкурс малюнків на асфальті.
Щовесни відбувається озеленення території навчального закладу, висаджування декоративних дерев та квітів.
Співпрацюємо з районним краєзнавчим музеєм. Відвідуємо виставки, концерти, тематичні вечори.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *