ВІТАЄМО!!!

Шановні профтехосвітяни Рівненщини!
Привітаємо наших колег з Днем народження!
Побажаємо їм міцного здоров
`я, професійних успіхів і мирного неба над головою!

13 березня

Білощук Олена Анатоліївна

майстер виробничого навчання Державного професійно-технічного навчального закладу «Рівненський центр професійно-технічної освіти сервісу та дизайну»

Боровець Тетяна Володимирівна

вихователь Державного професійно-технічного навчального закладу «Березнівське вище професійне училище»

Боярчук Іванна Миколаївна

майстер виробничого навчання Вищого професійного училища № 25 смт Демидівка

Князь Ігор Володимирович

викладач фізичного виховання Вищого професійного училища № 25 смт Демидівка

Поліщук Любов Степанівна

викладач фізики Державного навчального закладу «Здолбунівське вище професійне училище залізничного транспорту»

14 березня

Делідон Ганна Ульянівна

викладач української мови та літератури Вищого професійного училища № 22 м. Сарни

Мельничук Ростислав Миколайович

майстер виробничого навчання Державного навчального закладу «Здолбунівське вище професійне училище залізничного транспорту»

Красій Леся Анатоліївна

заступник директора з навчальної роботи Державного навчального закладу «Дубенське вище художнє професійно-технічне училище»

Тропак Жанна Іванівна

викладач спецпредметів Вищого професійного училища № 22 м. Сарни

16 березня

Бойчук Світлана Петрівна

майстер виробничого навчання Вищого професійного училища № 1 м. Рівне

Старят Руслана Петрівна

викладач української мови та літературиВищого професійного училища № 25 смт Демидівка

Яніцька Юлія Вікторівна

практичний психолог Державного професійно-технічного навчального закладу «Соснівський професійний ліцей»

Ясюк Оксана Миколаївна

викладач спецпредметів Державного навчального закладу «Дубенське вище художнє професійно-технічне училище»

17 березня

Чижевський Сергій Степанович

викладач спецпредметів Державного професійно технічного навчального закладу «Соснівський професійний ліцей»

18 березня

Бобровська Валентина Федорівна

викладач спецпредметів Вищого професійного училища № 24 м. Корець

Войтович Ольга Леонідівна

викладач спецпредметів Вищого професійного училища № 1 м. Рівне

Гаврилюк Юрій Васильович

Майстер виробничого навчання Клеванського професійного ліцею

Колосюк Любов Миколаївна

старший майстер Державного професійно-технічного навчального закладу «Рівненський центр професійно-технічної освіти сервісу та дизайну»

Супрунова Ірина Анатоліївна

майстер виробничого навчання Державного навчального закладу «Рівненське вище професійне училище ресторанного сервісу і торгівлі»

Чикалюк Олександр Григорович

майстер виробничого навчання Державного професійно-технічного навчального закладу «Соснівський професійний ліцей»

19 березня

Антонюк Лідія Петрівна

вихователь Державного професійно-технічного навчального закладу «Соснівський професійний ліцей»

Іванченко Надія Олексіївна

вихователь Вищого професійного училища № 1 м. Рівне

Красій Олена Миколаївна

викладач спецпредметів Державного навчального закладу «Дубенське вище художнє професійно-технічне училище»

Ничипорук Оксана Федорівна

викладач біології Рокитнівського професійного ліцею

20 березня

Бакалейко Оксана Григорівна

викладач історії Вищого професійного училища № 25 смт Демидівка