ПТНЗ інформують

28.11.17

   НА РІВНЕНЩИНІ ВІДКРИТО НАВЧАЛЬНО-ПРАКТИЧНИЙ ЦЕНТР ДЛЯ ПІДГОТОВКИ КВАЛІФІКОВАНИХ РОБІТНИКІВ ЗА ПРОФЕСІЄЮ «МОНТАЖНИК САНІТАРНО-ТЕХНІЧНИХ СИСТЕМ ТА УСТАТКУВАННЯ»

Відкриття НПЦ      В рамках реалізації пілотного проекту з модернізації підготовки робітників за трьома професіями, серед яких «Монтажник санітарно-технічних систем та устаткування», Вищому професійному училищу № 29 смт Володимирець з державного ма місцевого бюджетів було виділено кошти, які спрямовані на придбання обладнання, матеріалів, устаткування та облаштування навчально-виробничої майстерні.
     27 листопада 2017 року на базі Вищого професійного училища № 29 смт Володимирець відбулося урочисте відкриття навчально-практичного центру за професією «Монтажник санітарно-технічних систем та устаткування». Навчально-практичний центр дає можливість професійного зростання викладачів у підготовці висококваліфікованих робітників, створюють можливість підготовки та перепідготовки незайнятого населення, впровадження у освітній процес новітніх виробничих технологій, інструментів і матеріалів.
     В урочистих заходах з нагоди відкриття центру взяли участь Голова Володимирецької районної ради - Василь Васильович Ковенько, генеральний директор ВАТ завод «Ситал» - Олександр Кузьмич Хуткий, голова колективного підприємства «Володимирецький агропромбуд» - Віталій Адамович Бурма, приватний підприємець Олександр Володимирович Троневич, представники ТзОВ «Енергоекспорт ТД» та інші роботодавці.
Детальна інформація за посиланням: http://vpu29.ucoz.ua/.

28.11.16      ВПУ № 1 м. Рівне

   ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ КОНКУРС НА КРАЩИЙ ЕЛЕКТРОННИЙ ОСВІТНІЙ РЕСУРС «ПЛАНЕТА ІТ»

Планета ІТ Планета ІТ      З метою виявлення кращого досвіду створення інноваційних освітніх продуктів у системі професійно-технічної освіти, популяризації електронних освітніх ресурсів, актуалізації інтелектуальних і творчих здібностей педагогів з 10.10.2016 по 25.10.2016 лабораторією електронних навчальних ресурсів Інституту професійно-технічної освіти НАПН України проводився Всеукраїнський конкурс на кращий електронний освітній ресурс «Планета ІТ». Конкурс був спрямований на виявлення кращого досвіду створення інноваційних освітніх продуктів у системі професійно-технічної освіти на основі ресурсів ІКТ, розвиток ініціативи педагогів у розробленні та вдосконаленні навчально-методичних матеріалів, мотивування педагогів до використання ІКТ в навчально-виховному процесі.
     Конкурс проводився за номінаціями:
       - навчально-методичне забезпечення професійної підготовки;
       - навчально-методичне забезпечення загальноосвітньої підготовки;
       - он-лайновий освітній ресурс;
       - курс дистанційного навчання;
       - електронний лабораторний практикум;
       - електронна система управління навчальним закладом.
     До оргкомітету Конкурсу було надіслано 138 робіт з усіх регіонів України.
     Від ВПУ № 1 м. Рівне участь у конкурсі прийняли викладач спецдисциплін Ряба Л.С. та майстри виробничого навчання Климчук Н.М. та Ткач О.Г.
     Климчук Наталію Миколаївну визнано переможцем у номінації «Навчально-методичне забезпечення загальноосвітньої підготовки» та вручено диплом за друге місце!
     НМЦ ПТО у Рівненській області щиро вітає Наталію Миколаївну та колектив закладу із відзнакою та зичить подальших творчих успіхів та професійного зростання!
     Наказ № 79-ОД від 2.11.2016 «Про підсумки Всеукраїнського конкурсу на кращий електронний освітній ресурс «Планета ІТ» Інституту професійно-технічної освіти НАПН України».      Підсумкова таблиця .

13.10.15      ПТУ ВП „РАЕС“ ДП „НАЕК „Енергоатом“ (м. Кузнецовськ)

   УРОК МУЖНОСТІ „ПАМ’ЯТАЙ, УКРАЇНО, СВОЇХ ГЕРОЇВ!”

Памятай, Україно,... Памятай, Україно,...      Відповідно до Указу Президента України від 14 жовтня 2014 року № 806 з метою вшанування мужності та героїзму захисників незалежності і територіальної цілісності України, військових традицій і звитяг українського народу, сприяння подальшому зміцненню патріотичного духу у суспільстві та на підтримку ініціативи громадськості в Україні встановлено свято – День захисника України.
     День захисника України – це свято усіх, хто покликаний захищати свою Батьківщину. З огляду на гібридний характер війни на сході нашої держави ми відзначаємо День захисника України у широкому розумінні. Маємо сьогодні говорити про те, що захисниками України є не лише військовослужбовці, а й усі громадяни, які своєю сумлінною професійною і громадською діяльністю забезпечують економічний, гуманітарний, освітній й інформаційний захист держави. Воєнні події початку 2014 року змусили переглянути ставлення українського суспільства до захисту своєї країни.
Памятай, Україно,...      Відстоюючи територіальну цілісність нашої держави солдати і офіцери власною кров’ю пишуть новітню історію незалежної України і тому з метою формування в учнів національної ідентичності на кращих прикладах їх мужності і звитяги у ПТУ ВП РАЕС бібліотекарем Скібчик Н.С. проведено урок-мужності „Пам’ятай, Україно, своїх Героїв”.
     Ніна Степанівна підготувала медіа-презентацію, матеріали до якої готувала з самого початку розгортання війни в Україні і які стали підтвердженням того, що ця війна є по-справжньому народною, адже весь народ активно включився у допомогу для своєї армії. В Україні своїх загиблих вважають Героями. Солдатам, які боронять Батьківщину, низько вклоняються та усім миром дякують. Українська бійці-це інженери. вчителі, бізнесмени, фермери, робітники, студенти…Багато з них ровесники наших учнів і тому з такою гіркотою і жалем за загиблими пройшла хвилина мовчання під час уроку мужності. Але віра у свою правоту та перемогу робить наших військових сильнішими і це дарує впевненість нам і нашим вихованцям у спокійне, мирне майбутнє.
Урок-медіа презентація Уроку мужності „Пам’ятай, Україно, своїх Героїв!” (до Дня захисника України -14 жовтня).
Презентація „Пам’ятай, Україно, своїх Героїв!”.

14.05.15      ПТУ ВП „РАЕС“ ДП „НАЕК „Енергоатом“ (м. Кузнецовськ)

   ПОДВИГ НЕ МАЄ ЗАБУТТЯ!

До Дня Перемоги До Дня Перемоги      Цього року український народ відзначає День пам’яті та примирення і 70-у річницю з Дня Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні.
     День Перемоги – це свято, яке об’єднує всі покоління, увічнює героїзм наших людей, їх мужність, є невичерпним джерелом патріотизму, віри у власні сили та можливості.
     Педагогічний колектив, учні та працівники професійно-технічного училища відокремленого підрозділу «Рівненська АЕС» ДП «НАЕК «Енергоатом» взяли активну участь у заходах, приурочених цій знаменній даті.
     На подвір’ї училища 6 травня проведена акція єднання і пам’яті «Молодь єднає Україну», де учні І та ІІ курсів одночасно виконали Державний гімн України, а також виголосили українські гасла „Слава Україні! – Героям слава!"», «Слава нації! – Смерть ворогам!», «Україна – понад усе!» та за допомогою синьо-жовтих кольорів відтворили Державний прапор України.      Цікаво і змістовно пройшла зустріч учнів з учасниками та волонтерами АТО Петром Ширком, Василем Шуфричем, Сергієм Матвійчиком, Юрієм Давидовичем під назвою «Мужність і відвага крізь покоління».
     Спільно з працівниками міської публічної бібліотеки проведена зустріч учнів училища з учасником Другої світової війни Сємцовою Зінаїдою Григорівною - «Збережемо пам’ять про подвиг».
     У фойє навчального корпусу оформлені стенди «Десять історій про українців, які воювали проти нацистів у лавах Об’єднаних націй», «Пам’ятаємо! Перемагаємо!», «Вчимося захищати Вітчизну».
     8 травня, в День пам'яті і примирення, в училищі пройшла урочиста лінійка на якій хвилиною мовчання учні та працівники вшанували пам'ять жертв Другої світової війни та учасників АТО на сході нашої держави.
До Дня Перемоги      Викладачі історії, української та світової літератури провели уроки з тем «Прагнення до свободи вчора, патріотизм і нездоланність сьогодні – гідна Україна завтра», «Український патріотизм проти тоталітарної системи», «Друга світова війна у житті і творчості європейських письменників», «Ніхто не забутий, ніщо не забуто».
     Бібліотекар підготувала медіа презентацію «ОУН-УПА: війна на два фронти»та провела урок Пам’яті, а також запропонувала читачам книги з даної теми через книжкову виставку «Війна. Народ. Перемога».
     Учні готують мультимедійні презентації з теми «Нездоланність українців – гідність держави» для конкурсу, який відбудеться 20 травня у стінах училища.
     Всі проведені заходи були спрямовані на формування кожного учня як особистості, яка усвідомлює свою належність до українського народу, сприймає війну як складний суспільно-політичний процес протистояння між країнами, народами, поглядами, але завжди – як лихо, як руйнівний процес, що дорого коштує кожному громадянину й руйнує економіку, культури держав та долі звичайних людей.

08.05.15      ВПУ № 1 м. Рівне

   ХІ ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ КОНКУРС „ВЧИТЕЛЬ — НОВАТОР“

Вчитель-новатор Вчитель-новатор      На виконання програми „Партнерство в навчанні“ компанією „Майкрософт Україна“ за сприяння Міністерства освіти і науки України, Інституту інноваційних технологій і змісту освіти Міністерства освіти і науки України проведено щорічний конкурс „Вчитель — новатор“.
     Конкурс проводився упродовж грудня 2014 – лютого 2015 року. Результати учасники конкурсу отримали у квітні 2015-го.
     Метою конкурсу є опанування освітянами сучасними педагогічними та інформаційно-комунікаційниими технологіями, підтримка роботи педагогів у розробці та впровадженні мультимедійних програмних засобів навчання.
     Учасники конкурсу — педагогічні працівники закладів освіти будь-якої форми власності та студенти педагогічних навчальних закладів, науковці.
     Організатори конкурсу, спільно із партнерами, відзначають 10 переможців, які нагороджуються цінними призами, та визначають 100 лауреатів конкурсу.
     Для допуску до участі у конкурсі роботи учасників мають пройти попередній конкурсний відбір.
     Для участі у нинішньому конкурсі Вищим професійним училищем № 1 м. Рівне була подана робота викладача технології кам'яних, пічних, бруківних робіт, викладача вищої категорії, викладача-методиста Ткачук Марії Ростиславівни (Методична розробка: „Збудуй собі дім“ – підсумково-узагальнюючий урок з професії «Муляр; пічник; штукатур» 4 кваліфікаційного розряду), яка успішно пройшла конкурсний відбір, а її автор відзначена електронним сертифікатом учасника Конкурсу.
     З цієї нагоди вітаємо Марію Ростиславівну та зичимо творчої наснаги, подальших успіхів та перемог!


каталог сайтів Львівський каталог сайтів Чудовий слайдер на сайт та інші речі Для творця сайтів Сервіс для вебінарів Кращі програмки для ПК! Повні,робочі, безкоштовні! Українські уроки про ІТ Уроки зі створення панорам Все для дизайнера http://www.woweb.ru/ - Створи свій сайт!!! Web-сайт за 5 кроків!!! Швидко! Легко! Професійно!
123